Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Kurs Success Way – I

Kwiecień 3 @ 12:00 - Kwiecień 6 @ 17:00

2490zł

Czterodniowy kurs to prawdziwa podróż do głębokich fundamentów, w których powstają pierwotne wybory, te prawdziwe i płynące z Twojego wnętrza. Dzięki tej podróży pokonasz życiowy przestój, poukładasz siebie, odnajdziesz wewnętrzny sens oraz znajdziesz siłę do budowania przyszłości w każdej sferze życia.

“Success Way” to czterodniowy kurs przeznaczony dla przedsiębiorców i freelancerów oraz osób poszukujących większego spełnienia i radości w życiu. Ma na celu dotarcie do pierwotnych pokładów szczęścia i samorealizacji w każdym obszarze życia.

Dotrzesz do najgłębszych marzeń i celów, abyś nie musiał kolejny raz realizować nie swojej wizji.

Zyskasz wyraźne i prawdziwe zrozumienie tego, co naprawdę Cię motywuje.

Zobaczysz główny cel i misję oraz określisz kim jesteś i jakie jest Twoje przeznaczenie.

Efekty kursu:
Uczestnicy kursu często uważają, że odnaleźli na nowo wewnętrzną radość, chęć życia i dzięki temu precyzyjnie określili swoje znaczenie, prawdziwą misję i radość. Pozwala im to realizować własne życiowe projekty, na większą skalę, a poza dochodową rekompensatą dostarcza dobrą zabawę, radość i spełnienie z tego co robią na co dzień. Kurs podnosi nie tylko jakość Twojego życia, ale przybliża też to, kim jesteś, rozwiązując wiele wewnętrznych problemów, których może nawet nie jesteś w stanie nazwać.

Jak przebiega cały kurs?
Prowadzący to doświadczony ekspert, jest Architektem Bogatego Życia i od wielu lat pomaga budować życie spełnione, odkrywając to co najważniejsze wewnątrz. Przeprowadził już ponad 16 edycji kursu “Success Way”, od 8 lat zmienia życie setek ludzi. Kurs prowadzony jest w formie lekkich warsztatów, przeplatanych merytorycznymi wykładami i ćwiczeniami. Czas biegnie szybko, a poziom energii i skupienia utrzymuje się na wysokim poziomie przez cały kurs.

 

Dla kogo jest ten kurs? Czy dla mnie?

 • Jeśli w życiu już wiele próbowałeś i ciągle czujesz, że to nie jest to,
 • Jeśli odnosisz z pozoru na zewnątrz sukces, a wewnątrz czujesz się z tym źle,
 • Jeśli analizując swoje działania widzisz, że pomimo wielu prób są one na niskim poziomie jakości i efektywności,
 • Jeśli Twoje życie zawodowe i osobiste spada dźwignią pochyłą w dół, nie możesz odnaleźć swojego miejsca,
 • Jeśli pomimo wielokrotnych prób, szkoleń, indywidualnych treningów dalej nie masz tego czego chcesz,
 • Jeśli Twoje odczucie mówi Ci, że jeszcze czegoś Ci brakuje, żeby być w pełni szczęśliwą osobą, ale nie wiesz co to jest,
 • Jeśli któraś z powyższych słów dotyczy Ciebie, to ten kurs pomoże Ci wskazać odpowiednią drogę do zmiany na lepsze, pokazać Ciebie od innej strony.

 

A co jeśli boję się zmiany mojego życia?
Często spotykałem się z osobami, które powstrzymywał strach przed zmianą, obawa że coś sobie uświadomią i będą musiały z czegoś zrezygnować, zmieniać biznes, pracę czy nawet partnera/partnerkę? Nic bardziej mylnego. Zauważyłem, że u większości osób zmiana dokonuje się wyłącznie wewnątrz, czyli zmienia się podejście do tego co już mamy, czym dysponujemy. Mogę rzec nawet przeciwnie do tego stwierdzenia, że większość osób przychodzi na kurs i mówi że chce „coś” zmienić, a po kursie okazuje się że jedyne co wymaga zmian to podejście. Wiele osób przed kursem chciało pozbyć się partnera, rzucić pracę, sprzedać biznes. Po kursie uświadomili sobie, że to właśnie te elementy stanowią piękno ich życia.
„Nie chcę się uzewnętrzniać z moimi problemami wśród innych uczestników”. Czy to jest możliwe? Każdy moduł kursu jest tak zaprojektowany, aby wszyscy czuli się komfortowo. Jest czas dla tych, którzy chcą podzielić się z innymi uczestnikami swoimi przemyśleniami, przy czym każdy z osobna szanuje swoją prywatność, a większość ćwiczeń wykonujemy indywidualnie, bez ingerencji osób trzecich.

Autorski kurs oferuje:

 • 4 pełne dni spędzone w wygodnej i przytulnej sali
 • materiały uczestnika
 • dyplom potwierdzający ukończenie

W cenie nie jest wliczony:

 • wyżywienie
 • nocleg

 

Dzień 1 Dowiedz się, czego chcesz naprawdę
W pierwszym dniu uświadamiamy sobie, co kieruje moim życiem, dlaczego podejmuję niewygodne dla mnie decyzje niszczące moje życie i co powoduje, że nie żyję życiem jakiego pragnę?

Już podczas pierwszego dnia lokalizujemy kilka niewłaściwych nawyków, z naszej codzienności. Często są to nawyki myślowe, powodujące, że nie jesteśmy w pełni sobą.

 

Dzień 2 Odkryj siebie i uwolnij z ograniczeń
W tym dniu znajdziesz odpowiedź, dlaczego nieustannie uciekasz. Zaczniesz doświadczać cudownych momentów tu i teraz, one zaś zaczną tworzyć Twój świat. Poznasz również wiele sposobów, pomagających skuteczniej sobie radzić z wyzwaniami życia codziennego. Ten dzień w pełni wzmocni Twoje wewnętrzne przekonanie o istocie samej/samego siebie. Dowiesz się skąd płynie prawdziwe szczęście i już podczas tego dnia doświadczysz jego głębi. Zrozumiesz głęboki poziom komunikacji z Twoim partnerem/partnerką, ze swoimi dziećmi, znajomymi czy współpracownikami. Zdobędziesz klucz do poprawy wzajemnych relacji, które stanowią podstawę szczęśliwego życia.

 

Dzień 3 Zbuduj plan na przyszłość i spełnij się w życiu
Sukces bez wewnętrznego spełnienia jest porażką i staje się problemem. Kiedyś nie rozumiałem tego zdania, dzisiaj wiem, jak głębokie posiada znaczenie. Spełnienie to odczuwanie wewnętrznego poczucia sensu i znaczenia Twojego życia, a wszystko co robisz ma wkład w lepsze życie otaczających Cię ludzi. Spełnienie to obecne w każdym momencie poczucie głębszego sensu życia, co w praktyce oznacza, że zdajesz sobie sprawę, że Twoje życie i Twoje działania mają większą wartość niż z pozoru się wydaje.
W trzecim dniu doświadczamy wiele wspaniałych momentów, które sprawiają, że nasze życie jest spełnione. Przyglądamy się sytuacjom, które nas spotkały z innego poziomu, nowy sposób rozumienia odblokowuje nas do podejmowania nowych decyzji. Zmienisz zupełnie podejście w stosunku do ograniczających wyborów, zrozumiesz, że jeśli idziesz swoją prawdziwą drogą, to ograniczenia stają się tylko chwilowym, krótkim przystankami, a Ty traktujesz je z pełnym spokojem i zrozumieniem. Zbudujesz wstępny plan przyszłości oparty na nowych decyzjach, pierwotnych wartościach i wewnętrznej misji.

 

Dzień 4 Odkrywanie wizji przyszłości
To jak bardzo Twoje życie się zmieni, zależy od Ciebie, Twojej wytrwałości oraz realnych działań. Nic nie pojawia się samo, zbudowanie prawdziwego planu na przyszłość jest kluczowe, abyś każdego dnia wstawał rano i wiedział co masz do zrobienia. Zbudujesz plan oparty na Twoich prawdziwych wartościach, który stanie się częścią Ciebie, tego co wnosisz w życie innych ludzi.

 

Co składa się na kurs?

Program kursu zawiera wysoce praktyczną wiedzę, pozwalającą po prostu żyć lepiej i spełniać prawdziwe wewnętrzne potrzeby, które tworzą w nas szczęście. Zdobyte umiejętności i nowe perspektywy uczestnicy mogą przekładać na zaangażowanie w budowanie związku, zrozumienie potrzeb partnera, tworzenie lepszych relacji z dziećmi, zarządzanie własnym czasem, kreowanie i osiąganie celów, lepsze zarządzanie firmą, poprzez dostrzeżenie potrzeb klientów i współpracowników.

Osoby, które kończą kurs, przestają poszukiwać szczęścia, to szczęście z nimi po prostu zostaje. Odczuwają więcej miłości, empatii, otwierają się na rozumienie drugiej strony, a przede wszystkim dostrzegają większą wartość swojej osoby i to, co mogą tworzyć dla dobra innych. Przestaje dominować nastawienie na zysk, który staje się efektem prawdziwych działań podjętych na rzecz większych wartości. Ten moment pozostaje na długo w pamięci uczestników, ponieważ każdy dokładnie rozumie, jak powstaje szczęście i jak wiele można go wokół siebie tworzyć.

Szczegóły

Start:
Kwiecień 3 @ 12:00
Koniec:
Kwiecień 6 @ 17:00
Koszt:
2490zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://krzysztofjanowski.pl/produkt/kurs-success-way/

Organizator

Krzysztof Janowski

Miejsce

Villa Holiday Park
Heroldów 1B
Warszawa, Polska
+ Google Map