Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Akademia Trenerów MyWay

Marzec 14 @ 00:30 - Marzec 16 @ 00:30

14900zł

“Najwyższy poziom zrozumienia wiedzy, osiągniesz kiedy zaczniesz przekazywać ją innym”

Doświadczanie życia to nieustanny rozwój, ciekawość i odkrywanie siebie. Ludzie wokół poszukują odpowiedzi, które w sobie posiadasz. Szkoła Trenerów to idealne miejsce dla tych, którzy chcą dzielić się wiedzą z innymi, inspirować swoich najbliższych, zespół, współpracowników lub stać się inspiracją dla tysięcy osób.
Zdobędziesz tu niezbędne umiejętności i ogrom motywacji potrzebny do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Akademia MyWay łączy swobodne prowadzenie własnego życia z pomaganiem innym.

Ta podróż jest dla osób, które chcą poznawać głębię swojego znaczenia, a przy tym wspierać innych w rozwijaniu talentów i odkrywaniu swojego wnętrza. Angażując się w pomoc i przekazując nabytą wiedzę dalej, sami doświadczamy zmian własnego życia na wyższym poziomie.

Chęć pomagania innym to tajemnica długotrwałego szczęścia i spełnienia. Po Akademii stajesz się trenerem własnego życia. Akademia Trenerska jest stworzona dla osób, o szczególnych wymaganiach w zakresie poznawania siebie. Kurs został stworzony, aby każdy uczestnik mógł głęboko poznać tajniki koncepcji Architekta Bogatego Życia i móc wprowadzić je również w swojej organizacji.

Sztuka docierania do serc słuchaczy z pewnym i pierwotnym przekazem nie jest już sekretem sławnych oratorów. To wiedza, którą bez żadnych problemów możesz posiąść i stosować wszędzie tam, gdzie możesz wpływać na innych ludzi.

Cała Akademia niesie ze sobą szereg umiejętności. Poznajemy “od zaplecza” warsztat docierania do ludzi z prawdziwym przekazem oraz uczymy się jak sprawić, aby nasi słuchacze mogli odkrywać siebie w tym, co robią na co dzień. Niezależnie od tego czym się zajmujesz, ta umiejętność z pewnością zwiększy skuteczność Twoich działań. Dzięki tej wiedzy nauczysz się również przezwyciężać lęk przed wystąpieniami oraz radzić sobie ze strachem pojawiającym się przed grupą odbiorców. To natomiast pomoże Ci wypowiadać się w sposób spójny, prawdziwy i zgodny z Twoim przesłaniem.
Jako uczestnik całorocznej Akademii będziesz mieć możliwość

 • ćwiczenia wystąpień, opowiadania historii, co z kolei pomoże Ci jeszcze głębiej odkrywać swoje wnętrze poprzez dzielenie się z innymi uczestnikami,
 • pracy w kameralnej grupie, która pomoże Ci dotrzeć do najgłębsze przekonań i rozwiązać kwestie,, które nie znalazły jeszcze odpowiedzi,
 • otrzymania certyfikatu ukończenia Akademii Trenerów Bogatego Życia, co pozwoli zbudować Twoją wiarygodność i zaświadczy o zdobytych umiejętnościach pomagania innym w osiąganiu szczęścia i bogactwa,
 • poznania najlepszych technik sprawdzających się podczas wystąpień, przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
 • nabrania pewności siebie, dzięki opanowaniu niezliczonej ilości technik skutecznej komunikacji z grupą.

 

 

Program Akademii powstał w oparciu o 10-letnie doświadczenie eksperckie w dziedzinie wystąpień Krzysztofa Janowskiego, założyciela Akademii, którą ukończyły z sukcesem już dziesiątki osób.

 

W skład akademii wchodzą:

 • 3 zjazdy nastawione na umiejętności trenersko/eksperckie
 • dostęp do wszystkich kursów w 2019 organizowanych przez Krzysztofa (łącznie 21 dni szkoleniowych)

 

I ZJAZD
14–16 marca 2019

 1. Nauczysz się budować wystąpienia, szkolenia i prezentacje biznesowe od podstaw.
 2. Zdobędziesz umiejętność dopasowania odpowiednich historii, aby Twoje wystąpienie miało spójną i logiczną całość oraz wzbudzało zainteresowanie słuchacza, dzięki czemu będziesz w stanie przekazać mu wiedzę lub sprzedać swój produkt.
 3. Poczujesz się na scenie swobodnie i pewnie! Wzmocnisz siłę swojego przekazu.
 4. Nauczysz się, jak przygotować program wystąpienia wraz z wszystkimi potrzebnymi narzędziami warsztatowymi.
 5. Poznasz sekrety profesjonalnego rozpoczęcia wystąpienia i wzbudzenia zainteresowania słuchaczy w pierwszych minutach, aby publiczność z zachwytem i niecierpliwością czekała na dalszą część.

 

II ZJAZD
13–15 czerwca 2019

 1. Nauczysz się używać najpotężniejszych narzędzi pracy trenera ( m.in. na scenie swobodnie władać gestami, mową, głosem, mimiką i emocjami ).
 2. Poznasz techniki, dzięki którym opanujesz stres podczas wystąpień.
 3. Przygotujesz swoją osobistą prezentację multimedialną, poznasz wiele technik pracy z flipchartem (tablicą).
 4. Nauczysz się budować szybką relację z grupą w ciągu pierwszych 2 minut Twojego wystąpienia. Poznasz Cykl KOLBA, dzięki któremu Twój przekaz lepiej trafi do odbiorców.
 5. Poznasz istotne narzędzie trenera, umiejętność zachowania się w trudnym momencie. Poznamy tutaj techniki radzenia sobie ze stresem, przełamania strachu. Po tych ćwiczeniach każde wystąpienie wyda Ci się proste i do zrealizowania, a przede wszystkim zdobędziesz ogromną pewność siebie w pracy z ludźmi.

 

III ZJAZD
12–14 września 2019

 1. Nauczysz się umiejętnie budować wartość Twoich produktów i usług.
 2. Poznasz technikę nadawania sobie “roli” na scenie i sztukę improwizacji technikami z najlepszej szkoły improwizacji na świecie “IO Improv School w Chicago”.
 3. Opanujesz sztukę budowania metafor, czyli umiejętność przekazywania swojej wiedzy w sposób obrazowy dla odbiorców.
 4. Poznasz sposoby pracy trenera z “trudnymi klientami”, czyli nauczysz kontrolować nieprzewidziane sytuacje na sali.
 5. Poznasz dokładnie swoją tożsamość „TRENER”, czyli kim jesteś dla Twoich odbiorców.

 

Akademia kończy się sesją scenariuszową, w której chętni uczestnicy mogą zaprezentować swoje wystąpienia i podzielić się swoimi wrażeniami. Podczas tej sesji integrujemy się wspólnie, możemy zaprosić znajomych oraz otrzymujemy certyfikaty, a całość kończymy uroczystą kolacją.

 

Sesja scenariuszowa – 20 listopada 2019

Szczegóły

Start:
Marzec 14 @ 00:30
Koniec:
Marzec 16 @ 00:30
Koszt:
14900zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://krzysztofjanowski.pl/produkt/i-zjazd-akademii-myway/

Miejsce

Villa Holiday Park
Heroldów 1B
Warszawa, Polska
+ Google Map