Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Droga do szczęścia

Grudzień 6 @ 12:00 - Grudzień 8 @ 17:00

1490zł

Sukces bez spełnienia jest porażką!

To zdanie wiele lat temu nadał mi pewien to rozumienia.

 

W ciągu trzech dni kursu poznasz 3 główne filary mające wpływ na szczęście, w odniesieniu do codzienności, relacji i biznesu.

 

Dla kogo jest kurs?

 

 

✔ dla tych poszukujących szczęścia i spełnienia,

✔osób, pragnących chcą umocnić swój związek jeszcze bardziej,

✔dla osób, które chcą każdego dnia czuć wewnętrzne szczęście i spełnienie,

✔ dla osób, które spotkała sytuacja życiowa, która wybiła ich ze szczęścia

 

Czego nauczysz się na kursie?

✔ określenia czym dla Ciebie jest szczęście wewnętrzne i w jaki sposób wdrażać w życie,,

✔ zrozumiesz jak wielka siła tkwi w Tobie i odkryjesz prawdziwe źródła swojej siły,

✔ ulepszysz relacje z najbliższymi osobami, a także z partnerem/partnerką rozumiejąc wspólne potrzeby,

✔ nauczysz się więcej o sobie i poznasz swoje mocne strony,

✔ poznasz nowe sposoby osiągania życiowych pragnień,,

✔ przez 3 dni będziesz się niesamowicie bawić, poznając siebie

 

 

 

Czego dokładnie doświadczysz na kursie? Odkryjesz magiczne 3 momenty, które decydują o Twoim szczęściu: 

 

  1. Życie TERAZ – wielu ludzi żyje w świecie w przeszłości lub w przyszłości, a nie chcę żyć teraz. Uciekanie do wydarzeń z przeszłości lub ciągle koncentrowanie się na tym co będziemy robić w przyszłości, jest jak niedokręcone gniazdko od kilku miesięcy, a wystarczy tylko wziąć śrubokręt i dokręcić. To taki moment, że nawet nie chce Ci się śmieci wynieść, już nie mówiąc o spacerze, kiedy ciągle czujesz negatywne emocje w stosunku do teraz. Kiedy moment szczęścia następuje, dostrzegasz, że czujesz się dobrze, spoglądasz na zielone drzewo, na to jak Twoja ukochana osoba z dnia na dzień coraz bardziej promienieje, mimo upływającego wieku staje się piękniejsza, zauważasz nowe rzeczy u swoich dzieci. Po prostu zaczynasz żyć każdym momentem.
  2. MIŁOŚĆ – bez miłości bardzo ciężko nam się spełnić w życiu. Człowiek może się w pełni spełnić tylko w tych wyższych stanach świadomości i takim stanem jest między innymi miłość. Jeżeli jesteśmy samotni w życiu, nie dajemy tej miłości i nie otrzymujemy jej. Miłość to emocja najważniejsza w życiu, od niej wszystko się zaczyna. Nawet jeżeli zobaczymy i spojrzymy na życie człowieka, to człowiek powstał z aktu miłości. Dlatego najważniejsza jest miłość do siebie i do innych.
  3. Sens życia/cel życiowy to jest odpowiedź na głębokie pytanie: po co żyję, po co jestem na tym świecie. Jaką misję mam do spełnienia, a nie cele, które sobie ustalam do zrealizowania. Im głębiej znajdę swój sens życia, tym bardziej będę chciał przebywać w chwili obecnej i będzie ona największą inspiracją dla mnie. Czy każdy może znaleźć sens życia? Oczywiście, że tak, rodzimy się z tym. Spojrzymy na małe dziecko, każde wie po co wstaję rano. Z wiekiem gdy zalewa nas fala marketingu, mody czy chęci zdobycia, zaburza nas oraz wewnętrzny prawdziwy powód po co żyjemy. Pamiętam jak odkryłem i odpowiedziałem na pytanie po co żyje. Zrozumiałem, że będę odkrywał w ludziach to co pierwotne, a cała moja historia, pełna nieszczęścia, bólu, niezadowolenia, ukrywania, udawania pozwoliła mi odkryć właśnie to jak pomagać ludziom odnajdywać sens.

 

Te powyższe trzy punkty są kluczowe do spełnienia i szczęścia. Wiele lat temu usłyszałem, że sukces bez spełnienia jest porażką. Nie rozumiałem tego, nie mogłem więc wytłumaczyć innym. Dzisiaj wiem, że spełnienie to jest odnalezienie tych trzech punktów i może objawić się w różnych sytuacjach. Dla niektórych będzie to przeniesienie na większy biznes, większe zaangażowanie, ale przede wszystkim niesamowitą radość i każdy z was takie osoby spotyka na co dzień tylko nie zwraca na to uwagi. To na przykład przedszkolanka oddająca serce dzieciom. Czy kucharz z sercem przygotowujący w restauracji w posiłek. Właściciel firmy, który wierzy w zatrudnionych ludzi.

 

Jaka jest różnica pomiędzy wiem, a rozumiem?

To, że wiem nic nie zmienia w moim życiu, daje tylko pogląd merytoryczny. Dopiero kiedy przechodzimy w stan rozumiem zaczynamy czuć o co w tym wszystkim chodzi. Często przed swoimi spotkaniami z ludźmi uprzedzam, że być może będę mówił o rzeczach, które wiesz. Jednak moim celem jest to żebyś zrozumiał, ponieważ wszystko zmienia się w Twoim życiu kiedy nadasz temu kierunek rozumiem. Jeżeli zapytałbym Was jaka jest definicja szczęścia, co trzeba zrobić żeby być szczęśliwym, to pewnie byś mi odpowiedział, że wiesz. ale dopiero moment rozumie przenosi Ciebie w stan odczuwania tego stanu. Moim celem jest przejście ze stanu wiem do rozumiem, ponieważ to da Ci spełnienie i poczucie szczęścia.

Szczegóły

Start:
Grudzień 6 @ 12:00
Koniec:
Grudzień 8 @ 17:00
Koszt:
1490zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://krzysztofjanowski.pl/produkt/droga-do-szczescia/

Miejsce

Villa Holiday Park
Heroldów 1B
Warszawa, Polska
+ Google Map