Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Akademia Trenerów MyWay

Czerwiec 13 @ 08:00 - Czerwiec 15 @ 17:00

Darmowy

“Najwyższy poziom zrozumienia wiedzy, osiągniesz kiedy zaczniesz uczyć jej innych”

Szkoła trenerów to idealne miejsce dla tych, którzy chcą dzielić się wiedzą z innymi, inspirować swoich najbliższych, zespół, współpracowników lub stać się inspiracją dla tysięcy osób. Doświadczanie życia to nieustanny rozwój, ciekawość i odkrywanie siebie w różnych odsłonach. Ludzie wokół poszukują odpowiedzi, które w sobie posiadasz.

 

Szkoła trenerów daje Ci niezbędne umiejętności i ogrom motywacji potrzebny do dzielenia się swoimi doświadczeniami, łączy swobodne prowadzenie własnego życia z pomaganiem innym.

 

Ta podróż jest dla osób, które chcą poznawać jeszcze większą głębię Swojego znaczenia, a przy tym wspierać innych w rozwijaniu swoich talentów i odkrywaniu swojego wnętrza. Angażując się w pomoc, ucząc innych sami doświadczamy zmian Swojego życia na wyższym poziomie.

 

Chęć pomagania innym to tajemnica długotrwałego szczęścia i spełnienia. Po akademii stajesz się trenerem własnego życia. Akademia trenerska jest stworzona dla osób o szczególnych wymaganiach co do poznania Siebie. Kurs stworzony jest po to aby każdy uczestnik mógł wejść głęboko w tajniki sztuki architekta bogatego życia i móc w swojej organizacji wprowadzać poznaną wiedzę.

Sztuka docierania do serc słuchaczy z pewnym i pierwotnym przekazem to już nie jest tajemnica sławnych oratorów, to wiedza, którą bez żadnych problemów możesz posiąść i móc jej używać wszędzie tam gdzie możesz wpływać na innych ludzi.

 

Cała akademia to szereg umiejętności, gdzie poznajemy “od zaplecza” warsztat docierania do ludzi z prawdziwym przekazem oraz sprawiania, aby nasi słuchacze mogli odkrywać Siebie w tym co robią na co dzień. Niezależnie od tego co robisz na co dzień, to ta umiejętność na pewno rozwinie bardziej to co robisz. Dzięki tej wiedzy nauczysz sie nie tylko przezwyciężać lęki wystąpień czy radzić sobie ze strachem przed grupą innych ludzi. To przede wszystkim pomoże Ci wypowiadać się w sposób spójny, prawdziwy i zgodny z Twoim przesłaniem.

 

Jako uczestnik całorocznej akademii będziesz mieć możliwość

 • ćwiczenia wystąpień, opowiadania historii, co z kolei pomoże Ci jeszcze głebiej odkrywać swoje wnętrze, dzielać się z innymi uczestnikami,
 • kameralna grupa pomaga dotrzeć i rozwiązać najgłębsze przekonania, które nie znalazły jeszcze odpowiedzi,
 • otrzymasz certyfikat ukończenia akademii trenerów bogatego życia, co pozwoli zbudować Twoją wiarygodność, że wiesz jak pomóc innym osiągnąć szczęście i bogactwo,
 • poznać najlepsze umiejętności wystąpień, przygotowania i prowadzenia prezentacji,
 • opanujesz umiejętność komunikacji z grupą ludzi, nabierzesz pewności oraz poznasz niezliczoną ilość technik skutecznej komunikacji,

 

 

Program akademii powstał w oparciu o 10 letnie doświadczenie eksperckie w dziedzinie wystąpień, założyciela akademii Krzysztofa Janowskiego, którą ukończyły z sukcesem już dziesiątki osób.

 

W skład akademii wchodzą:

 • 3 zjazdy nastawione na umiejętności trenersko/eksperckie.
 • dostęp do wszystkich kursów w 2019 organizowanych przez Krzysztofa (łącznie 21 dni szkoleniowych)

 

I ZJAZD
14–16 marca 2019

 1. Nauczysz się budować wystąpienia, szkolenia i prezentacje biznesowe od podstaw.
 2. Zdobędziesz umiejętność dopasowania odpowiednich historii, aby Twoje wystąpienie miało spójną i logiczną całość oraz wzbudzało zainteresowanie słuchacza, dzięki czemu będziesz w stanie przekazać mu wiedzę lub sprzedać swój produkt.
 3. Poczujesz się na scenie swobodnie i pewnie! Wzmocnisz siłę swojego przekazu.
 4. Nauczysz się, jak przygotować program wystąpienia wraz z wszystkimi potrzebnymi narzędziami warsztatowymi.
 5. Poznasz sekrety profesjonalnego rozpoczęcia wystąpienia i wzbudzenia zainteresowania słuchaczy w pierwszych minutach, aby publiczność była zachwycona i niecierpliwie czekała na dalszą część.

 

II ZJAZD
13–15 czerwca 2019

 1. Nauczysz się używać najpotężniejszych narzędzi pracy trenera ( m.in. władać swobodnie gestami na scenie, sposobem mówienia, głosem, mimiką i emocjami ).
 2. Poznasz techniki, dzięki którym opanujesz stres podczas wystąpień.
 3. Przygotujesz twoją osobistą prezentację multimedialną, poznasz wiele technik pracy z flipchartem (tablicą).
 4. Nauczysz się budować szybką relację z grupą w ciągu pierwszych 2 minut Twojego wystąpienia. Poznasz Cykl KOLBA, dzięki któremu lepiej dotrzesz do odbiorców z Twoim przekazem.
 5. Poznasz bardzo mocne narzędzie trenera, umiejętność zachowania się w trudnym momencie.  Poznamy tutaj techniki radzenia sobie ze stresem, przełamania strachu. Po tych ćwiczeniach – każde wystąpienie wyda Ci się proste i do zrealizowania, a przede wszystkim zdobędziesz ogromną pewność siebie w pracy z ludźmi.

 

III ZJAZD
12–14 września 2019

 1. Nauczysz się umiejętnie budować wartość Twoich produktów i usług.
 2. Poznasz technikę nadawania sobie “roli” na scenie i sztukę improwizacji technikami z najlepszej szkoły improwizacji na świecie “IO Improv School w Chicago”.
 3. Opanujesz sztukę budowania metafor, czyli umiejętność przekazywania swojej wiedzy w sposób obrazowy dla odbiorców.
 4. Poznasz sposoby pracy trenera z “trudnymi klientami”, czyli nauczysz kontrolować nieprzewidziane sytuacje na sali.
 5. Twoja tożsamość “TRENER” – poznasz dokładnie kim jesteś dla Twoich odbiorców.

 

Cała akademia kończy się sesją scenariuszową w której chętni uczestnicy mogą zaprezentować swoje wystąpienia i podzielić się swoimi wrażeniami. Podczas tej sesji integrujemy się wspólnie, możemy zaprosić znajomych oraz otrzymujemy certyfikaty, a całość kończymy uroczystą kolacją.

 

Sesja scenariuszowa – 20 listopada 2019

Szczegóły

Start:
Czerwiec 13 @ 08:00
Koniec:
Czerwiec 15 @ 17:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://krzysztofjanowski.pl/produkt/i-zjazd-akademii-myway/

Miejsce

Villa Holiday Park
Heroldów 1B
Warszawa, Polska
+ Google Map