Dlaczego, pomimo zewnętrznego sukcesu, możesz odczuwać niepokój i frustrację?

Dlaczego, pomimo zewnętrznego sukcesu, możesz odczuwać niepokój i frustrację?

Dlaczego, pomimo zewnętrznego sukcesu, możesz odczuwać niepokój i frustrację?

Niby wszystko gra…

 

Twoje życie może z zewnątrz wyglądać dobrze. Twój biznes może świetnie prosperować, możesz mieć rodzinę, z którą czujesz, że miło spędzasz czas. Dorastające dzieci, cieszące się życiem…

Ale Ty wewnętrznie czujesz niepokój i nie wiesz dlaczego? Nie wiesz skąd on pochodzi?

Zdarza się, że przeradza się on we frustrację, którą wyrzucasz z siebie. Zdenerwowanie, poirytowanie, niecierpliwość.

Dla ludzi z zewnątrz, Twoje życie może się wydawać piękną sielanką. Jednak Ty, wewnątrz siebie, czujesz że brakuje jednego elementu układanki,  który spiął by to wszystko razem. Czujesz, że nie dostajesz od życia spełnienia, za to co wszystko robisz.

 

A wewnątrz…

 

Nie do końca wiesz, w którym kierunku idzie Twoje życie, nie do końca wiesz, gdzie zmierza Twoja firma. Od czasu do czasu zadajesz sobie pytania, po co to wszystko robię? Nie czujesz wewnętrznej siły, tylko czerpiesz ją z zewnątrz, by napędzić, rozruszać się. Nie czujesz tego, co tak naprawdę robisz i po co to robisz.

Wszelkie próby zmiany zewnętrznej, zmiany tego, co robisz, zmiany produktu, firmy czy pomysłu na siebie – nic nie dadzą, bo ciągle będziesz odczuwać to samo.

Rozwiązaniem jest poukładanie życia wewnętrznego. Zrozumienie tego, co według Ciebie jest nie tak i jak to połączyć z życiem zewnętrznym. Jak ujednolicić to, aby cały czas grać na jednym dźwięku, tak żeby wszystko było ze sobą połączone i zjednoczone. Wtedy poczujesz więcej spełnienia, więcej szczęścia i spokoju.

Zostaw komentarz