Dlaczego brak Ci motywacji do pracy we własnej firmie?

Dlaczego brak Ci motywacji do pracy we własnej firmie?

Dlaczego brak Ci motywacji do pracy we własnej firmie?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek co najbardziej napędza Cię w Twoim biznesie? Czy myślałeś z jakiego powodu ludzie u Ciebie pracują? Czy zastanawiałeś się dlaczego prowadzisz swoją firmę?
10 lat temu otworzyłem swoją pierwszą działalność z jedną konkretną myślą.
Zarabiać pieniądze.
Teraz współczuję moim pierwszym klientom, którzy musieli mnie wysłuchiwać, a w tyle głowy widzieli tylko błyszczącą się złotówkę. To były ciężkie czasy, zadowolenie pojawiało się tylko przy zarobionym pieniądzu, a smutek przy jego stracie.
I tak w kółko, dzień w dzień…
Ile,
Za ile,
Ile jeszcze więcej mogę zarobić…
Dzisiaj zupełnie inaczej patrzę na to co robię i do takiego sposobu zachęcam Ciebie.
Według badań AIG na temat motywacji do pracy, pieniądze znalazły się na 7 miejscu. A czy wiesz co było na początku tej listy? Na jednym z pierwszych miejsc w badaniu, jest głęboko idący sens firmy w pomaganiu ludziom, robiąc przy tym wielką rzecz. Często słyszysz pojęcie misja firmy, ale czy zastanawiałeś się nad własną.
Dzisiaj zatrzymaj się i zastanów, czy masz taką wielką rzecz, która Cię napędza, która napędza Twój zespół, czy tylko zarabiacie pieniądze? Bo jeśli tylko pieniądze to nie ma tam większego zadowolenia, a jedynie panuje przymus odbytych godzin od 7.00 – 15:00.
Jaki jest Twój większy cel firmy? Jaki jest kierunek, w którym wszyscy zmierzacie?
Wyobraź sobie jak zmieni się Twoja motywacja do pracy, jeśli znajdziesz swoje głębokie, wielkie cele, tożsame z Twoją firmą.
Wyobraź sobie nastawienie każdego z kim pracujesz, komu sprzedajesz, jeśli w Tobie to zobaczy.

Zostaw komentarz