Pobierz za darmo

Temat ebooka:

“Podręcznik budowania spełnionego życia”

Dlaczego brak Ci motywacji do pracy we własnej firmie?

Dlaczego brak Ci motywacji do pracy we własnej firmie?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek co najbardziej napędza Cię w Twoim biznesie? Czy myślałeś z jakiego powodu ludzie u Ciebie pracują? Czy zastanawiałeś się dlaczego prowadzisz swoją firmę?
10 lat temu otworzyłem swoją pierwszą działalność z jedną konkretną myślą.
Zarabiać pieniądze.
Teraz współczuję moim pierwszym klientom, którzy musieli mnie wysłuchiwać, a w tyle głowy widzieli tylko błyszczącą się złotówkę. To były ciężkie czasy, zadowolenie pojawiało się tylko przy zarobionym pieniądzu, a smutek przy jego stracie.
I tak w kółko, dzień w dzień…
Ile,
Za ile,
Ile jeszcze więcej mogę zarobić…
Dzisiaj zupełnie inaczej patrzę na to co robię i do takiego sposobu zachęcam Ciebie.
Według badań AIG na temat motywacji do pracy, pieniądze znalazły się na 7 miejscu. A czy wiesz co było na początku tej listy? Na jednym z pierwszych miejsc w badaniu, jest głęboko idący sens firmy w pomaganiu ludziom, robiąc przy tym wielką rzecz. Często słyszysz pojęcie misja firmy, ale czy zastanawiałeś się nad własną.
Dzisiaj zatrzymaj się i zastanów, czy masz taką wielką rzecz, która Cię napędza, która napędza Twój zespół, czy tylko zarabiacie pieniądze? Bo jeśli tylko pieniądze to nie ma tam większego zadowolenia, a jedynie panuje przymus odbytych godzin od 7.00 – 15:00.
Jaki jest Twój większy cel firmy? Jaki jest kierunek, w którym wszyscy zmierzacie?
Wyobraź sobie jak zmieni się Twoja motywacja do pracy, jeśli znajdziesz swoje głębokie, wielkie cele, tożsame z Twoją firmą.
Wyobraź sobie nastawienie każdego z kim pracujesz, komu sprzedajesz, jeśli w Tobie to zobaczy.

Zostaw komentarz