Wyjdź z pułapki bylejakości życia!

Wyjdź z pułapki bylejakości życia!

Wyjdź z pułapki bylejakości życia!

Od pewnego czasu nie lubię w życiu bylejakości.

Wcale nie musisz godzić się na przeciętność, tylko pomyśl… To Ty jesteś najdroższą dla Siebie osobą, Twój czas jest cenny, więc dlaczego godzisz się na przeciętność?
Przeciętność relacji, przeciętność w pracy(biznesie), przeciętność na treningu…

Jeśli chcesz w życiu podnosić poziom tego co robisz – to koniec z przeciętnością!

Przyciągaj więc osoby, które zasługują na przebywanie z Tobą. Szkoda czasu na bylejakość życia. Jeśli się na nią zgodzisz, takie osoby będą Cię otaczać lub przez takie firmy będziesz obsługiwany.

Czy chciałbyś wejść w świat najlepszych ludzi z Twojej branży? Zacznij wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Staraj się, teraz jest ten moment – podejmij decyzję i skończ z bylejakością, taniością i przeciętnością.

Zacznij żyć z ludźmi na 100%, dawać z siebie zawsze 100% i w ten sposób stwórz życie na 100%.
Nieraz wpadałem w pułapkę bylejakości, liczyłem się tylko z ceną, obsesyjnie wypatrywałem tych najniższych. Cena stała się kluczowym elementem moich wyborów, za co paradoksalnie zapłaciłem najwięcej…

Wyzwoliła mnie zmiana podejścia, nowe spojrzenie, dzięki któremu zacząłem zauważać piękno w jakości, a nie w ilości i taniości.

“Pasja rodzi profesjonalizm, a on daje jakość czyli luksus w życiu” – słowa mojego znajomego Jacka Walkiewicza, mówcy, który również inspiruje do wprowadzania lepszej jakości.

Za produkty luksusowe jesteśmy w stanie zapłacić więcej, ponieważ pozwalają czuć się wyjątkowo. Niech Twój produkt spełnia tę rolę, przenosi Twoich klientów w sferę marzeń. W swojej pracy bądź szczery – bądź prawdziwy i zawsze od Siebie wymagaj, a reszta się poukłada.

Zostaw komentarz