Show Me, Don’t tell Me… Wyjątkowa promocja dla uczestników

Show Me, Don’t tell Me… Wyjątkowa promocja dla uczestników

Konferencja Show me don’t tell me to jedyny w swoim rodzaju Event, w trakcie którego prelegenci pamiętają cały czas o myśli przewodniej – Pokaż! Nie mów! Mówcy dają praktyczne wskazówki, które pomagają innym w biznesie jak i w życiu prywatnym. Każdy dzieli się swoim sukcesem i zapomina o konkurencji. Show me, don’t tell me odnosi już swój wewnętrzny sukces, ponieważ  w pierwszych dniach po Evencie sprzedają się bilety na następną edycję.

 

Podczas tegorocznej edycji będę miał okazję wystąpić  obok wyjątkowych Prelegentów: Mariusza Szuby, Kamilii Rowińskiej, Anny Urbańskiej, Adama Dębowskiego, Wandy Wegener, Artura Sokołowskiego, Piotra Szczerkowskiego. Konferencję poprowadzi Michał Koterski.

 

pandh

Korzystając z przywileju Prelegenta mam dla Ciebie wyjątkowy prezent. Kupując bilet na to wyjątkowe wydarzenie do końca sierpnia  za pomocą specjalnego linka >> otrzymasz bezpłatnie płytę DVD z moim programem szkoleniowym "Power and Health Day" o wartości 75 zł lub bilet na szkolenie "Uwolnij swój potencjał" o wartości 123 zł, które odbędzie się 28 listopada 2015 roku.

 

Szczegóły wydarzenia: http://uwolnijpotencjal.evenea.pl/

 

 

 

Sierpień 25, 2015 in Aktualności

Comments are closed.

Power and Health Day from PREMIUM-MEDIA.PL on Vimeo.